Reportáž

7. 7. 2024 - Lukáš Sidor

Český ˝Biely˝ tím porazil v zápase o konečné piate miesto Maďarsko

V zápase kategórie U16 sa v dueli medzi českým "bielym" tímom a Maďarskom rozhodovalo o tom, kto skončí na piatom mieste. Česko sa ujalo vedenia už v druhej minúte. Po spolupráci Kořínka s Pavlíkem strelil prvý gól zápasu Našinec. Maďarsko však dokázalo odpovedať, keď presilovú hru využil Boroznaki. Český tím následne zatlačil na súpera a odmenou mu boli góly Mašeka a Kořínka. V druhej tretine Česko najskôr pridalo štvrtý gól, následne sa však nechalo viackrát vylúčiť a presilovku piati proti trom dokázali Maďari využiť. Viac sa už pred druhou prestávkou nestalo. V tretej časti sa viac nehralo ako hralo, viacero potýčok, veľa prerušení a hlavne množstvo vylúčení. Všetko spomenuté kazilo dojem z tohto zápasu. Rozhodcovia rozdali v tretej časti cez 100 trestných minút. Zápas sa skončil 6:2 pre Česko, ktoré obsadilo konečné 5. miesto.

Ďalšie články

Archiv článkov
  • Rozhovory
  • 7. 7. 2024 - Lukáš Sidor

Kapitán majstrov U16 z Kanady Jordan Flynn: Som veľmi hrdý na chalanov, ako sme celý turnaj odohrali